• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

ТОВ "Металева Покрівля". Про компанію

ТОВ «Металева Покрівля» - покрівельне підприємство створене в 2007 році на основі СПД Бондаренко (з 1992 року) для виконання всіх видів металевих покрівель. Унікальний 35-річний досвід фахівців компанії в проектуванні і створенні покрівлі, дозволяє вже на стадії розробки проекту використовувати оптимальні і технічно-вивірені рішення, які в свою чергу істотно оптимізують вартість покрівлі, а також відсутність нарікань у ході її експлуатації. Володіючи надзвичайно сильним проектним відділом, великою кількістю майстрів у глузі покрівельних робіт, професійним офісом і сконцентрувавши свої зусилля на наднадійній фальцевій покрівлі, ми стали лідером у виробництві фальцевих покрівель в Україн, виконавши більш ніж 1 000 000 м. кв. покрівель по фальцевій технології.

team

Для виробництва покрівель ТОВ «Металева Покрівля» використовує тільки метали з відмінними антикорозійними властивостями, зокрема мідь, цинк-титан та алюміній, що в поєднанні з фальцевою технологією монтажа дозволяє нам виготовляти покрівлі з терміном служби до 150 років. Серед безлічі виконаних нами об'єктів, нам довірили виконати покрівлі готелів «Велика Московська» (Одеса) та «Лейпциг-Марріот» (Київ), Донецького залізничного вокзалу (Донецьк), житлового комплексу «Комфорт-Таун» (Київ), Хрестовоздвиженської церкви (Київ ), ТРК «Республіка» (Київ), елітного житлового комплексу «Наслєдіє Дерібаса» (Одеса), ЖК "Хоффман-Хаус (Київ), ЖК "Спектрум" (Рівне), ЖК "Скандія" (Бровари), посольства Швейцарії (Київ) і посольства Естонії (Київ). Крім цього, нашею компінією виконано десятки покрівель церков та куполів в Україні та поза її межами. Ми пишаємось тим що нам довірили виконання покрівлі основного собору монастиря Констамоніт на Святій Горі Афон, куполів Київо-Печерської Лаври та Софії Київської. Виконуючи ці покрівлі наша компанія підтвердила своє право стояти в одному ряду з кращими європейськими покрівельними компаніями. Найкраща якість і довговічність покрівельного матеріалу дозволяє всім нашим покрівлям відповідати найвищим нормам і стандартам. Можемо з впевненістю зазначити, що ТОВ «Металева Покрівля» є єдиною в Україні компанією з дійсно європейською якістю виконання робіт.

process

Один з найскладніших видів покрівлі - покрівля куполів. Починаючи з 1992 року нами виготовлено більше 50 великих куполів (діаметром від 3 до 12 метрів) по всій Україні, та близько 300 маленьких куполів діаметром до 2,5 метрів.

Наші основні переваги:

  • ТехнологіяФальцева технологія укладання металевої покрівлі потрапила до нас з Німеччини. Наша компанія - одна з небагатьох, хто повністю відповідає німецькій технологієї укладання покрівлі. Ми не допускаємо наявності наскрізних місць кріплення металу до решетування, або укладання металу «внахлест». Всі з'єднання покрівлі проводяться за допомогою фальцевих замків, без застосування пайки або зварювання. За роки роботи, нами вдосконалені або винайдені нові замки для укладання різних деталей покрівлі, наприклад радісних розжолобків або деталей прихованих ринв.
  • Проектування Ми самі проектуємо покрівлі, перед тим як їх виконати. Також завжди допрацьовуємо навіть готовий проект, дозволяючи, в більшості випадків, здешевити його, і не допустити використання завідомо помилкових рішень, які призведуть до проблем в експлуатації. Унікальне поєднання сильного проектного відділу та професійної команди фахівців-покрівельників дозволяє нам виконувати покрівлі так, як вони запроектовані, уникаючи непотрібних перевитрат матеріалів. Покрівля виходить «як на візуалізації», а виконавчі креслення не відрізняються від проектних.
  • Устаткування Нами застосовується сучасне обладнання для виробництва фальцевих покрівель, виробництва Німеччини, України та США, а так само власні унікальні верстати для виробництва різних деталей покрівлі, наприклад шашки, луски, вигнутих розжолобків і радісних відливів. У нас є дорогий верстат для виготовлення дугових фальцевих панелей (в Україні всього 3 таких верстата), 160-тонний прес для штампування луски і кронштейнів кріплення снігозатримувачів, 6 фальцепрокатних, 17 згинальних верстатів, гільйотини, зіг-машини та вальці. Все це обладнання знаходиться в нашому виробничому цеху площею 900 кв. м.
  • Ресурси Станом на 2023 рік у компанії працює понад 100 осіб, серед яких 70 професійних покрівельників-фальцювальників, бляхарів, теслярів, зварювальників. Наявність сильного інженерно-технічного складу, професійного управління ресурсами і системного підходу в бізнесі, дозволяє нам брати і виконувати в строк покрівлі будь-якого обсягу та будь-якої складності. Структура компанії створена таким чином, щоб забезпечити максимально швидку і ефективну взаємодію між усіма ланками підприємства, починаючи від продажів і закінчуючи реалізацією об'єктів. Злагоджена та швидка робота всіх співробітників компанії особливо помітна на великих корпоративних об'єктах.
  • Вартість Для забезпечення максимально комфортної ціни для замовника нами укладені договори на пряму поставку основних покрівельних матеріалів з заводами-виробниками в Європі. Ми акредитовані на митниці і самі завозимо такі матеріали як: мідь (Чехія, Німеччина, Фінляндія), цинк-титан (Голландія, Франція), алюміній (Італія, Голландія), жерсть з полімерним покриттям (Німеччина), покрівельні мембрани (Польща), системи безпеки покрівлі (Фінляндія). Деякі заводи виробники покрівельних матеріалів за підсумками продажів вибрали нас в якості ексклюзивних або основних дилерів в Україні (компанії ISCOM, Італія та NedZink, Голландія). Все це позитивно відображається на цінах, які по ряду товарів у нас найнижчі в Україні (мідь, цинк-титан, алюміній, системи безпеки покрівлі). Це, безперечно, дає нам перевагу в тендерах, особливо на об'єктах в Корпорейт-сегменті, де ціна має важливе значення.

 

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua