• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Всі мансардні вікна, пропоновані нами для використання разом з фальцевими покрівлями, розроблені з урахуванням кліматичних особливостей нашого регіону, однак є суттєва відмінність в матеріалах, з яких вони виготовлені: вікна VELUX і FAKRO з високоякісного дерева, вікна ROTO - з ПВХ.

Мансардні вікна використовуються як альтернатива врізним і слуховим вікнам (встановлюваним вертикально) для мансардного поверху. Переваги мансардних вікон над іншими типами:

  • Основна перевага вікон мансардних даного типу - надзвичайна надійність.
  • Термін служби віконних конструкцій становить більше 30 років.
  • Прекрасні теплоізоляційні якості.
  • Будь-який нахил покрівлі (від 15 до 90 градусів).
  • Шумопоглинаючий ефект.

Встановлюючи такі конструкції на покрівлю, можна комфортно почуватися навіть, живучи на вулиці з пожвавленим рухом. Крім того, для мансардних вікон з пластика характерна повна герметичність, тому проникнення пилу в будинок ззовні повністю виключено.

  • Світло від мансардного вікна поширюється рівномірно по всьому приміщенню, при цьому відсутні глухі бічні відсіки, які затуляють світло. Мансардні вікна пропускають потрібну кількість світла при меншій площі отвору, в порівнянні з традиційними вікнами. Нормами встановлено мінімальне відношення світлової площі мансардних вікон до площі підлоги всіх житлових кімнат, кухонь, мансардних поверхів, рівне 1: 10.
  • І останнє, перевага вікон мансардних VELUX, FAKRO і ROTO - це сучасний дизайн, що надає вашому приміщенню особливий колорит.

Розрахунок розмірів і висоти розташування вікна повинен відповідати візуальним і антропометричним характеристикам. При цьому слід зазначити, що верх віконного отвору розташовується не нижче 1,9 - 2,0 м над рівнем підлоги, а розмір вікна залежить від ухилу даху: чим менше ухил, тим довше має бути вікно, відповідно маленькі по висоті вікна можна встановлювати тільки в дахах з великим кутом нахилу, для покрівлі з невеликим кутом нахилу більше підходять високі вікна.

Мансардне вікно повинно розташовується над опалювальним приладом, що забезпечує циркуляцію теплого повітря. Внаслідок такої установки водяна пара не конденсується на склі, а в зимовий період відбувається швидке танення снігу. Якщо є необхідність в улаштуванні підвіконня, то воно повинно бути укріплено з відступом від вікна, і не заважати руху повітря. Встановлюючи мансардні вікна, важливо знати про правильно закладений ухил з внутрішньої сторони (під вікном - перпендикулярно підлозі, над вікном - паралельно підлозі). Головна мета даної установки - забезпечення циркуляції теплого повітря для уникнення конденсату водяної пари на віконному склі.

Якщо дах покривається фальцевою покрівлею, то мансардне вікно розміщується на осі з'єднання елементів покрівлі. Над мансардним вікном потрібно встановити дренажну ринву. У разі монтажу вікон на крокви відстань між кроквами має бути на 3 - 7 см більше ширини вікна. Це робиться для улаштування утеплювача. Якщо відстань менше вищенаведеної - необхідно створити додаткову конструкцію. Нехтування основними принципами монтажу може спричинити порушення руху повітря в покрівельній вентиляції, що призведе до утворення конденсату і намокання утеплювача. У разі використання вікна для фальцевої покрівлі необхідно улаштування окладу для фальцевих покрівель. Ми можемо переробити будь-який оклад під фальцевую покрівлю.

Не рекомендується розміщувати під мансардним вікном меблі. Для забезпечення повноцінного освітлення в мансарді площа скління приміщення повинна становити не менше 10% від освітлюваного простору. Всі мансардні вікна встановлюються в будь-яку покрівлю з кутом ухилу від 15 град. до 90 град. Існують стандартні типорозміри мансардних вікон. Габарити мансардних вікон коливаються в наступному діапазоні: висота - від 78 до 160 см і ширина - від 54 до 140 см.

Монтаж мансардних вікон при уявній простоті - складний технологічний процес, який краще довірити професіоналам. При неякісному монтажі мансардні вікна деформуються, помітно погіршуються їх характеристики.

ТОВ "Металева Покрівля" пропонує послуги з улаштування мансардних вікон VELUX, ROTO, FAKRO як придбаних в нашій компанії, так і куплених самостійно в інших компаній-продавців. Монтаж мансардних вікон виконується спеціалістами нашої компанії, що має не тільки будівельну ліцензію, але і сертифікати на проведення даних видів робіт від компаній - виробників вікон. На всі види робіт надається гарантійні зобов'язання до 5 років.

Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення, при улаштуванні декількох вікон на монтажні роботи надаються знижки. Довірте відповідальну роботу з монтажу мансардних вікон професіоналам - компанії "Металева Покрівля".

Установка мансардных окон
Установка мансардных окон
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua