• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Водостічна система - важливий елемент покрівлі. Вона забезпечує своєчасне відведення води з даху. У свою чергу, це запобігає появі протікання покрівлі і проникнення опадів всередину будівлі. Монтаж якісної водостічної системи особливо актуальний в умовах різних кліматичних зон України, при яких можлива як різка зміна температур, так і випадання великої кількості опадів. Існує багато видів водостічних систем, починаючи від пластикових і закінчуючи мідними. Ми виробляємо металеві та мідні водостоки прямокутного перерізу.

Вимоги до установки водосток

При установці водостоків особливу увагу слід звернути на забезпечення відведення води в наземну дренажну систему. В іншому випадку волога може проникнути в підвальні приміщення будівлі і завдати значної шкоди. Установка водостоків цілком може здійснюватися власними силами, але розумніше звернутися за виконанням такого виду робіт до професіоналів.

Водостічна система для багатоповерхових будинків та великих за площею покрівель

Для виготовлення ринв великих багатоповерхових будинків стандартний підхід не підходить. Вага снігу і льоду в зимовий період на таких дахах сягає сотень кілограм. Жодна пластикова і навіть металева водостічна система цього не витримає. Для висотних будинків і великих площ покрівель ми пропонуємо зварну водостічну систему, здатну витримати величезні навантаження. Зазвичай відведення води в цьому випадку здійснюється всередину будівлі. Іноді здійснюється підігрів лотка і воронки, для повної гарантії відводу талого снігу та льоду.

1

Зварний каркас (труба від 20х20 мм)

1

Ухил ринви (зі смуги або кутика)

1

Зашивка фанерою або OSB-плитою

1

Монтаж ринви з цілісного листа

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua