• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

З 2013 року ТОВ «Металева Покрівля» відкрило новий напрям у виконанні покрівель - сланцеві покрівлі (укладання за німецькою технологією). На сьогоднішній день нами виконано більше 5000 м.кв. сланцевих покрівель. Сланець - це універсальний матеріал, який не змінив свою привабливість зі століттями і широко використовується не тільки як покрівельне покриття, але і як фасадний декор. Він має неповторну шарувату текстуру, а блиск каменю надає покрівлі благородного виду, що відносить цей вид покриття до елітних.

slanec 001
Ремонт кровли. Реставрация кровли

Цей матеріал є ідеальним рішенням ще з давніх часів, коли не було великого вибору матеріалів, і часто використовувався саме той матеріал, який добувався поблизу. Це можна простежити на прикладі старовинних будівель. Наприклад, долину річки Луара, яка перетинає практично всю Францію з південного сходу на північний захід через велику кількість королівських замків і палаців часто називають "Долиною замків". Саме тут всі покрівлі виконані зі сланцю і кожна з них варта уваги, так як замкова архітектура передбачає складні переходи, деталі, купола і врізки. З плином часу сланцева покрівля пам'ятників архітектури не втратила ні прекрасного зовнішнього вигляду, ні своєї функціональності.

Варто додати, що сланцевою покрівлею покриті такі знамениті на весь світ королівські палаци як Лувр і Версаль.

Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли

Кожен архітектор хоче аби його творіння виглядало гідно, а гідно - значить якісно. Цей матеріал має безліч різноманітних форм плитки, що задовольнить потреби навіть самого вимогливого замовника, а покрівля або фасад покриті сланцем, значно підвищать вартість нерухомості. Також, важливим аспектом в наш час є і екологічність матеріалу, адже сланець - це природний камінь, який в процесі добування і обробки не допускає використання шкідливих речовин для здоров'я людини та навколишнього середовища. Тому проживання під такою покрівлею безпечно для здоров'я і сприятливе для загального самопочуття. Сланець не має проблем з вторинною переробкою, тому що щебінь і порошок сланцю можна використовувати для поліпшення властивостей ґрунту, а також в якості наповнювачів для бетону.

Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли

Сланець - матеріал, який називають «поза часом». Він прекрасно поєднується з усіма сучасними матеріалами, такими як бетон, скло, метал. Він використовується не просто як декор, а скоріше є «родзинкою» в будівлі за рахунок індивідуальності кожної окремо взятої плитки. Сланцева плитка має благородну і незвичайну кольорову гаму, яка додає шарму покрівлі. А стійкість до температурних перепадів неймовірним чином позначається на терміні служби, що становить 200-300 років. І найголовніше - він практично не потребує догляду. Сучасні технології добування сланцю зробили цей матеріал цілком конкурентоспроможним за вартістю з іншими покрівельними матеріалами, такими як натуральна черепиця або мідь.

Для виконання дійсно складних покрівель з декоративними кониками, баштами, переходами, врізними вікнами застосовується поєднання сланцю з благородними покрівельними металами - такими як мідь або титаноцинк.

Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли

За допомогою титаноцинку або міді можна обійти на сланцевій покрівлі такі складні елементи як врізні вікна, оформити декоративні коники, карнизи, переходи з верхньої покрівлі в нижню. Поєднання сланцю і металу можна зустріти в багатьох сланцевих покрівлях, як класичних так і сучасних.

Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли

Будуючи будинок для себе і своїх нащадків, потрібно обачливо ставитися до вибору матеріалів, щоб вони прослужили довге життя. Але вибрати матеріал це тільки половина справи, потрібно ще знайти покрівельників, які здатні правильно змонтувати таку покрівлю і наша компанія може надати такі послуги. Для монтажу сланцевих покрівель «Металева Покрівля» закупила всі необхідні оригінальні інструменти та обладнання. Всі фахівці сертифіковані і пройшли навчання в кращій школі Німеччини. Ми є прямими постачальниками сланцю з Німеччини та Іспанії, що позитивно позначається на цінах на матеріали - посередникам платити не потрібно. Ми даємо комплексну гарантію і на матеріал і на покрівлю, вам не доведеться шукати крайнього і витрачати нерви - у разі будь-якої рекламації ми усунемо несправності в найкоротший термін.

Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли
Ремонт кровли. Реставрация кровли

Щоб переконається в правильності вибору сланцевого матеріалу для покрівлі, пропонуємо розглянути його характеристики:

  • Сланець - найдавніший природний будівельний матеріал (вік породи понад 400 мільйонів років). Сланець одним з перших почали застосовувати в будівництві.
  • Натуральний сланець - це абсолютно екологічно чистий матеріал! Не радіоактивний і не містить шкідливих домішок.
  • Сланець чудово переносить нагрівання і перепади температури. Добре служить в нашому кліматичному поясі. Термін служби сланцевої покрівлі - до 400 років.
  • Сланець не вигоряє з часом і не змінює свій колір.
  • Сланцева покрівля має прекрасні тепло- та звукоізоляційні характеристики.
  • Покрівельний сланець - ексклюзивний матеріал, адже кожна плитка оброблена вручну.
  • Сланцева покрівля має характерний маслянистий блиск, властивий тільки цьому покрівельному матеріалу.

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua