• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
 • +38 044 207 37 33
 • +38 095 282 67 77
 • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

На сьогоднішній день STEICO є європейським лідером на ринку деревоволокнистих ізоляційних плит.

Підприємство виготовляє якісну продукцію з деревного і конопляного волокна, а також двутаврові балки на найсучасніших заводах в Чарнкова і в Чорній Воді (обидва заводи знаходяться у Польщі). Прогресивні технології в поєднанні з довголітнім досвідом виробництва і власними інноваціями надають нові можливості для виробництва інноваційних і рентабельних будівельних матеріалів.

Підприємство STEICO, будучи першим виробником ізоляційних деревоволокнистих матеріалів, отримало сертифікати FSC (Forest Stewardshiр Council - Лісова Опікунська Рада) на весь асортимент своїх виробів. Сертифікат FSC свідчить про застосування в процесі виготовлення сировини, одержуваної з лісів, управління господарською діяльністю в яких ведеться відповідно до світових стандартів, з орієнтацією на безпеку для навколишнього середовища.

Частина продукції STEICO виробляється з використанням сучасних методів виробництва і відповідає європейським нормам будівельного права. Крім того, незалежні офіційні інститути, які проводять випробування матеріалів, строго стежать за дотриманням порядку та строків отримання дозволів, що видаються органами контролю якості. А сертифікат менеджменту якості відповідно до стандарту ISO 9001: 2000 постійно забезпечує високу якість продукції.

Забезпечуючи свої екологічні продукти знаком якості natureplus®, підприємство STEICO пропонує своїм клієнтам надійні, в усіх відношеннях, і високоякісні ізоляційні матеріали з деревного волокна, призначені для застосування в різних областях будівництва.

Кваліфікований персонал зарубіжних представництв компанії і знаючі технічну сторону роботи співробітники, що займаються реалізацією продукції, гарантують клієнтам надання компетентних, професійних консультацій, як з питань продукції, так і з питань її застосування. Крім того, тісна співпраця з підприємствами спеціалізованої торгівлі забезпечує надання індивідуальних консультацій на місці.

Теплоізоляційні плити STEICO

STEICO - це екологічно-чистий утеплювач для дому. Утеплювачі STEICO виготовляється з деревних волокон з додаванням в'яжучих волокон і фосфату амонію. Завдяки деревоволокнистій основі утеплювачі STEICO володіють високими ізоляційними параметрами і чудовими експлуатаційними властивостями.

Ізоляція будинку від холоду взимку і від спеки влітку

Утеплювач STEICO забезпечує низьку теплопровідність в комбінації з високою здатністю збереження тепла. Завдяки цим особливим властивостям, можна досягти комфортної прохолоди влітку, і потрібного тепла взимку.

Ізоляція від літньої спеки

Одне з домінуючих властивостей пористих деревоволокнистих плит STEICO в порівнянні зі звичайними ізоляційними матеріалами. Завданням теплоізоляції влітку є затримка проникнення тепла з вулиці крізь стіни і дах у середину будинку. Теплова енергія, що утворюється під час максимального сонячного випромінювання, повинна потрапити в житлове приміщення із затримкою до 12 годин (фазовий зсув). Завдяки цьому теплова енергія почне випромінюватися всередину лише тоді, коли зовні буде прохолодніше.

Важливі високі значення об'ємної маси і теплоємності. Об'ємна маса ізоляційних матеріалів STEICO становить від 35 до 250 кг / м3, крім того їх висока теплоакумулююча здатність, складає 2100 Дж / кг, для порівняння - у виробів з мінерального волокна вона складає 1000 Дж / кг. Дана різниця величин дозволяє навіть у сильну літню спеку досягти в приміщеннях температури, придатної і комфортної для проживання.

Поглинання і віддача вологи

Завдяки своїй деревоволокнистій основі утеплювач STEICO має здатність поглинання і віддачі вологи. Коли під час приготування їжі, сушіння, поливання квітів - в приміщенні з’являється надлишок вологи в повітрі, даний матеріал має здатність поглинати цю вологу, а в сухий період - її віддавати. Таким чином, натуральним способом регулюється вологість в приміщенні.

Властивості

 • не містить шкідливих для здоров'я речовин, є екологічно безпечним;
 • простий у застосуванні, не подразнює шкіру;
 • завдяки своїй пружності не вимагає додаткового кріплення;
 • щільно заповнює простір між конструктивними та інженерними елементами;
 • ізоляція будинку взимку і влітку;
 • дифузійно-відкритий ізоляційний матеріал;
 • регулює мікроклімат в приміщенні;
 • екологічний продукт, придатний для вторинної переробки;
 • запобігає утворенню конденсату;
 • володіє високими звукоізоляційними властивостями;
 • стабільність форми і стійкість до осідання;
 • висока акумуляція теплоти, ідеально захищає від спеки в літній період;
 • легкий монтаж і простота обробки.
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua