• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

Наша компанія здійснює виготовлення і монтаж каркасу покрівлі з металоконструкцій будь-якої складності. Виготовлення та монтаж крокв’яних і підкрокв’яних ферм з металопрокату (швелер, двyтавр, труба прямокутного перерізу), вертикальних зв'язків у вигляді ферм, зв'язків і розпірок з одиночних і парних кутиків, гнутозварних профілів, металевих навісів, прихованих ринв на кронштейнах і т.д. На сьогоднішній день сталевий каркас покрівлі використовується найчастіше в промисловому будівництві.

Конструкції, в яких застосовуються сталевий каркас і комбінований каркас (металопрокат та дерево), дозволяють знизити витрати на будівельні роботи, та при цьому житлові, комерційні та промислові споруди виглядають солідно і презентабельно. Монтажні роботи досить прості і виконуються в стислі терміни. Економиться матеріал, доступна реалізація модульних проектів.

Важливо й те, що сталевий каркас добре поєднується з різноманітними матеріалами, він міцний, надійний і довговічний. Його вартість практично не змінюється. Також, сталевий каркас використовується при облаштуванні металевої покрівлі, при надбудові мансард і додаткових поверхів, при спорудженні внутрішніх перегородок, які включають в себе каркасні конструкції та гіпсокартонні плити.

Довірте роботи з виготовлення металевого зварного каркасу покрівлі професіоналам - компанії "Металева Покрівля".

Изготовление и монтаж металлического каркаса кровли
Изготовление и монтаж металлического каркаса кровли
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua