• 08004, Київська обл., Макарівський район, с. Калинівка, вул. Київська 107-А
  • +38 044 207 37 33
  • +38 095 282 67 77
  • metalroof@metalroof.ua
г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 362-10-70
metalroof@metalroof.ua

ELVAL COLOUR - це попередньо пофарбовані алюмінієві бобіни або листи для покрівель, які відповідають найсуворішим вимогам по якості в будівництві та дизайні. Легкість алюмінію разом з перевіреною міцністю робить його ідеальним вибором для створення гофрованих або фальцевих покрівель. Цей матеріал дозволяє втілити будь-яке дизайнерське рішення і при цьому має величезну різноманітність кольорової гами.

Після попередньої обробки металевої основи, рідка фарба наноситься на поверхню металу, забезпечуючи однорідну плівку покриття, яка дає необхідний колір і максимальну міцність.

Необмежений потенціал в області дизайну

Цей матеріал був успішно випробуваний у багатьох проектах (житлових або громадських) з безперервною довжиною фальцевих панелей. Він володіє легкістю і механічними властивостями, які спеціально призначені для створення складних вигинів. Також ELVAL COLOUR має різні розміри, щоб забезпечити максимальну зручність для сучасних архітектурних вимог. Найголовніше - це багаторічний досвід в технології Coil Coating, який пропонує безліч рішень, котрі можуть вирішити практично будь-яке естетичне або екологічне архітектурне завдання. Фахівці лабораторії можуть створити будь-який відтінок кольору для найрізноманітніших систем покриття.

Міцність і максимальна економія

Наш продукт негорючий, корозостійкий, стійкий до ультрафіолетового випромінювання і вимагає мінімального технічного обслуговування або чищення. Такий матеріал покаже себе найкращим чином в агресивних прибережних або промислово-забруднених умовах. Він також, повністю переробляється, що дає значну віддачу від початкових інвестицій.

г. Киев, ул. Чадаева, 2-Б
+38 (044) 360-22-25
metalroof@metalroof.ua